Omurga Tahtası Örümcek Kemer

Omurga Tahtası Örümcek Kemer Nedir ?Örümcek Kemer (Spider Belt) Travmalı hastayı, omurga tahtası ve türevi sedyelerin üzerine sabitlemek amacı ile geliştirilmiş bir üründür. Ana kolon üzerine oynar şekilde yerleştirilmiş 4-6 kemerden oluşmaktadır.

Örümcek Kemer ile sabitlenmiş hastayı yatay ve dikey pozisyonlarda güvenle taşımak içinde kullanılır.Omurga Tahtası Örümcek Kemer hastayı sedyeye veya omurga tahtasına sabitleyen bir üründür.Esnek oluşu sayesinde kullanıcı hastayı oldukça sıkı bir şekilde sedye veya omurga tahtasına bağlar.

Örümcek kemer birbirinden farklı ve parlak renklere sahip olduğu için gerek gece olsun gerekse karanlık ortam sorunsuz bir şekilde rahatlıkla gözükür ve kullanılır.

Omurga Tahtası Örümcek kemer farklı renklerde kayışlara sahip olmasından dolayı hastayı sabitlerken kayış karışıklığı olmasını engeller.ÖRÜMCEK KEMER SEDYE KEMERİ OMURGA TAHTASI İÇİN TASARLANMIŞTIR HASTAYI OMURGA TAHTASINA SABİTLEMEK İÇİN KULLANILIR


Omurga Tahtası Nedir ?

Omurga Tahtası diye adlandırdığımız ürünümüzün diğer adı yüzer sedyedir. Kaza sonucu yaralanmış hastaların özellik ile omurilik zedelenmesi ve bacakların da sorun yaşayan hastalar için kullanılır. İki kişi tarafın dan kolaylık ile kullanılır. Ambulanslarda ki sağlık personeli ve arama kurtarma personel tarafından tercih edilir ve kullanılır.

Omurga Tahtası baş sabitleyici ile kullanılması gerekir çünkü hastanın üzerin de yatarken başı sağa ve sola kaymaması gerekir. Ürün üzerin de bulunan emniyet kemeri ile de hastaya bağlanarak düşmesi engellenir. Omurilik zedelenmesin de mutlaka hastanın uzman bir personel tarafından taşınması ve hareket etmeden en yakın sağlık merkezine gitmesi gerekir. Bu ürün ile hasta taşıma işlemi kolayca yapılabilmektedir.

SEDYE FİYATLARI