Katlanır Sahra Sedye Fiyatları

Katlanır Sahra Sedye Fiyatları Nedir ?

Sağlık kuruluşları başta olmak üzere hastaneler, klinikler, sağlık ocakları ve acil müdahale merkezleri gibi pek çok kurumda kullanıma uygun olan katlanır sedye minimum oranda yer kaplıyor olması da sık tercih edilmesinin nedenleri arasında yer almaktadır. Kullanılmadığı durumlarda katlanarak yassı bir forma alması sağlanabilir ve çok az yer kaplayacak şekilde muhafaza edilebilir. Teknik Özellikler Katlanır sedye modelinin sırt bölümü hastaya göre manüel olarak ayarlanabilir. Hem alt ayaklar hem de gövde bölümü katlanabilmektedir.


Sedyenin yatma bölümü polyester branda kullanılarak hazırlanmıştır. Metal olan tüm bölümleri elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır.


Sahra sedye pole sedye,alüminyumdan imal edilmiştir,çok hafiftir kolay taşınır,ikiye katlanır ve dörde katlanır olmak üzere 2 farklı modeli vardır.Yer kaplamaz,tutma yerleri plastik kaplıdır kaymayı önler,hastanın yattığı kısım vynil kaplıdır kolaylıkla temizlenir kir tutmaz,2 adet hasta kaymasını önleyici kemeri vardır,xray ışınlarını geçirir,baş ve ayak kısımlarındaki ayaklar sayesinde hasta zeminle temas etmez,özel taşıma çantası vardır.Taşıma kapasitesi 170kg.dır.Ağıriğı 5.2kg.dır.KATLANIR SEDYE (SAHRA TİPİ)


Sedye fabrika, özel klinikler, sağlık ocakları itfaiye ve kurtarma amaçlı her türlü birimlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Sedye kullanılmadığı zamanlarda katlanarak uygun bir yerde muhafaza edilebilir,özel alaşımlı alüminyum malzemeden üretilmiştir.

Özel alaşımlı alüminyum malzemeden üretilmiştir.

Alt mekanizması sayesinde sedye önce ikiye sonra dörde katlanarak özel çantasına konularak muhafaza edilir.

Sedye şiltesi üzeri leke tutmayan, su geçirmeyen sağlam vynil malzemeden üretilmiştir.

Sedye üzerinde 2 adet hasta emniyet kemeri bulunmaktadır.

SEDYE FİYATLARI