Kaşık Sedye Fiyatları

Kaşık Sedye Fiyatları , Kaşık Sedye Kullanımı , Kaşık Sedye Özellikleri


Kaşık Sedye,2 kişi tarafından kullanılır,kırıkları,ağır yaraları ve özellikle omur ilik zedelenmeleri olan hastaları hiç hareket ettirmeden taşımak için ideal bir sedyedir.Trauma geçiren bir hastanın güç bir konumda sarsılmadan ve yaralanmış kısımlarının daha fazla zarar görmeden alınmasına olanak sağlar,hastanın durumuna göre dikeysel olarak sağa ve sola ayrılabilir.

Hastanın vücudunun altına konduktan sonra sağ ve sol kaşıkları birleştirilip emniyet klipsleri kilitlenir.Hastanın kaymaması ve stabil olarak durması için anında kilitlenebilen bağlama kemerleri vardır.Kaşık Sedye,teleskopik özelliği sayesinde hastanın ve konumun durumuna göre boyu ayarlanabilir özelliktedir,kaşık sedye,faraş sedye üzerinden hasta rahatlıkla ambulansa veya bir başka gerekli yere kaydırılabilir.

Kaşık Sedye,eloksallı alüminyum profil malzemeden imal edilmiş olduğu için çok hafiftir.Tek kişi tarafından taşınabilir.Taşıma kapasitesi 159kg.dır.
Yaralının altına sürülür ve kilitlenir.

Otomatik kilitlenebilen mekanizmaya sahiptir.

2 adet yaralı tespit kemeri ve ayarlanilabilir uzunluk.

Ebatlar 190*43*7 max (cm)

Taşıma kapasitesi 159kg

Kaşık sedye kaza sonrası hastanın hareket ettirilmeden taşınmasını sağlayan kilitlenebilir özellikli sedyedir. Sedyenin boyu hastanın boyuna göre ayarlanabilir.

Emniyet kemeri ile hasta taşınmasında maksimum güvenlik sağlar.


SEDYE FİYATLARI


Yeni Yayın